با سلام به همه دوستان

با عرض معذرت از تاخیر در بروز رسانی وبلاگ چون در هفته ای که گذشت کنفرانسی در خصوص استرس در محیط کار داشتم که بایستی مطالب آنرا آماده و سر کلاس ارائه میدادم . در هر صورت ببخشید.

سوال :

سلام از راه اندازی این سایت بسیار از شما متشکرم من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته بهداشت حرفه ای هستم موضوع پایان نامه من درباره همبستگی سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت شغلی با کیفیت محیطی ، ایمنی و حرفه ای است . اگر مرا دراین باره راهنمایی کنید بسیار ممنون می شوم . لطفامنابع ومراجع لازم را معرفی کنید.ونطز اگر امکان دارد آماری درباره شرکتها وصنایعی که این استاندارد را دریافت کرده اند به من بدهید متشکرم.

پاسخ : با سلام خدمت جنابعالی و تشکر ازاینکه ما را مورد لطف خود قرار داده اید

در مورد سوالتان بایستی به عرض برسانم چون در کشور ما اطلاع رسانی آنطور که باید و شاید پیشرفت نکرده بهتر است اطلاعات در مورد شرکتهایی که استاندارد مورد نظر را بدست آورده ان را مستقیما از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی بدست بیاورید که اگر منظورتان استاندارد Ohas  18001 باشد .

در مورد منابع و مراجع در اینمورد سایتهایی که در وبلاگم به آنهتا لینک داده ام احتمالا بتواند بخشی از نیاز شما را برطرف کنند . منهم در جستجو خواهم بود و در صورتیکه منابعی بدست آوردم به اطلاعتان میرسانم .

آرزومند روزهای خوبی برای شما هستم موفق و پیروز باشید .

M.zare

بنام خدا

با عرض سلام خدمت آقای قلعه نوی
 بخاطر مطالبی که در مورد استرس در محیط کار در وبلاگتون قرار دادید تشکر میکنم . اگر دوباره لطف کنید مطالبی در مورد نشانگرهای ایمنی در وبلاگتون قرار دهید 
 
پاسخ : سوالتان را واضح تر بیان کنید منظور دتکتور حریق است یا دتکتور مواد شیمیایی یا دتکتور هشدار یا 0000

متشکرم

 

معصومه کاظمی : اگر امکان دارد در مورد ایمنی در صنعت نساجی صحبت بفرمایید ؟

پاسخ را به ایمیلتان ارسال نمودم