نخستین نمایشگاه تخصصی و همایش هم‌اندیشی مدیریت یکپارچه بهداشت، ایمنی و محیط (HSE-MS) از 26 تا 29 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. در این رویداد ملی وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی، صنایع و معادن ایران، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سامانه مدیریت HSE شهرداری تهران، سازمان ایمنی و آتش نشانی، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران، شرکت ملی نفت، پژوهشگاه مواد و انرژی، سازمان حفاظت محیط زیست، معاونت سلامت و محیط کار، موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران،APEC ، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و... به همراه شرکت پژوهشی رهیافت(به عنوان ستاد برگزاری) و گروه مهندسین مشاور SDM به عنوان مجری برگزاری کارگاه ¬های تخصصی مشارکت می‌کنند.
در طول مدت برگزاری نمایشگاه 9 کارگاه به شرح ذیل برگزار می گردد:
1- روش ¬های نوین در پایش و اندازه گیری آلاینده های زیست محیطی ( هوا و آب ) – دکتر یاراحمدی و دکتر خضری
2- مدیریت HSE پیمانکاران – مهندس امیدرضا ریاحی
3- ارزیابی کمی ریسک Quantitative Risk Assessment ( QRA )  – دکتر ناصر بدری
4- مدیریت بحران و واکنش در شرایط اضطراری – دکتر هاشم ستاره
5- آشنایی با نرم افزارهای رایج در حوزه تخصصی HSE- مهندس شبنم میرسراجی
6- مدیریت تغییر در HSE-MS – دکتر شمس الدین علیزاده
7- مدیریت و ارزیابی عملکرد در  HSE-MS – دکتر هانیه نیکومرام
8- تکنیک ¬های کاربردی در ارزیابی خطاهای انسانی –  مهندس ساسان آجرلو
9- مدیریت استراتژیک و استقرار اثر بخش HSE-MS –  دکتر عباس زرانژاد

همچنین در برنامه هم اندیشی علاوه بر سخنرانی وزیر محترم کار و وزیر محترم بهداشت از مدیران فعال و سازمانهای پیشرو در حوزه HSE-MS ایران تجلیل به عمل می¬ آید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کارگاه می توانید به آدرس سایت نمایشگاه www.irhsems.com مراجعه نموده و یا با شماره های ستاد برگزاری نمایشگاه 6 و 22042334 – 22042356 تماس حاصل فرمایید.