وبلاگ یکساله شد

با سلام و احترام

دوستان و همکاران عزیز در چنین روزی یکشنبه 18 اسفند 1381 زمانیکه خود را برای آزمون کارشناسی ارشد 82  (دانشگاههای علوم پزشکی ) آماده میکردم با پرشین بلاگ آشنا شدم در همان لحظه کمبود وبلاگ یا سایتی به زبان فارسی که بتواند کارشناسان بهداشت حرفه ای را در سرتاسر کشور با هم آشنا نموده و تجربیاتشان را در کنار هم قرار دهد و از طرفی ناشناخته بودن این رشته برای بسیاری از کارفرمایان و مدیران صنایع من را بر آن داشت تا قدمی هر چند کوچک در راه شناخته تر شدن این رشته و پیشرفت آن داشته باشم و این وبلاگ را راه اندازی نمودم.

اولین مقالات را از ترجمه های خودم از کتابهای مختلف انتخاب نمودم و با نظرات دوستانی که ما را مورد لطف خود قرار دادند دلگرم تر شدم و ادامه دادم .

در هر صورت حالا پس از یک سال گذشتن از فعالیت این وبلاگ خوشحالم که توانستم دوستان خوب زیادی پیدا کنم که بر خود میبالم .

حالا این شمایید که در ادامه راه با نظرات و پیشنهادات خود راه را بر من هموار میکنید خواهش میکنم به سوالات زیر پاسخ دهید ؟

1-      چطور با این وبلاگ آشنا شدید؟

2-      مطالب نوشته شده را چطور ارزیابی میکنید ؟

3-      در ادامه مایلید با این وبلاگ همکاری کنید و برای من مطلب بفرستید ؟

4-       از اینکه مطالب را بصورت پی دی اف ارائه کنم راضی هستید؟

5-      بیشتر مایلید در چه زمینه هایی از بهداشت حرفه ای مطلب بنویسم ؟

 

برنامه من برای دراز مدت راه اندازی یک سایت مستقل و بانک اطلاعاتی کامل از بهداشت حرفه ای است که در حال تهیه مقدمات آن هستم و امیدوارم تا چند سال آتی به سرانجام برسد .

 

به امید روزی که بهداشت حرفه ای به یک اضطرار تبدیل شود نه اجبار .....

 

با تشکر

مهران قلعه نوی

www.ghalenoy.net.ms

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
hossein hasani

با عرض خسته نباشيد لطفا طرق ارتباط با سازمانهای ذکر شده را بنويسيد. بصورت پست الکترونيک و يا مکاتبه . با تشکر

يك دوست

مشكل اصلي اينجاست كه ارايه خدمات بهداشتي در كشور ايران بر خلاف خيلي از كشورهاي در حال توسعه هنوز در انحصار سيستم پيچيده و معيوب دولتي است ... به اميد آزادي علم پر بار بهداشت از انحصار وزارت بيمار علوم پزشكي كه نام بهداشت را بدون آنكه قدمي واقعي در راهش بردارد يدك ميكشد

مینا

باسلام من دانشجوی ترم 2بهداشت حررفه ای هستم ومیخوام با مزایاواهداف این رشته بیش تر آشنا بشم وعاشق رشتم بشم .ایا درامد این رشته خوب است یانه .متشکرم از سایت مفیدتو ن به امید اینده بهتر برای همه ما بهداشت حرفه ای ها