همایش سراسری ایمنی و سلامت ..

کنگره سراسری ایمنی و سلامت در مراکز آموزشی و درمانی

اردیبهشت 89 همدان

پس از سلام و تحییت بر پروردگار دانا و توانا و شکر نعمات آشکار و نهانش، درود خود را نثار شما اساتید گرامی و دانشجویان عزیز نموده و حضورتان را گرامی می داریم.

  اینجانب به نمایندگی از طرف کلیه برگزار کنندگان این همایش که کوشش تک تک ایشان را برای برگزاری هر چه بهتر آن مغتنم بوده است به همگی شما عزیزان خوشامد می گویم .

این گرده همایی برای تبادل و به روز نمودن اطلاعات ما در مورد ایمنی و بهداشت در مراکز آموزشی و درمانی می باشد.

همه جا ایمنی را مقدم بر کار دانسته اند و به دیگر سخن شروع و ادامه و به انجام رسانیدن کارها با حفظ نکات ایمنی را صحیح انگاشته اند مهم ترین هدف از رعایت نکات ایمنی ، حفظ بهداشت و سلامت کارکنان، دستگاهها و وسایل کار در این محیط داخل و خارج تاسیسات و مراکز مورد نظر است که در این همایش نظر ما بر مراکز آموزشی و درمانی می باشد.

چه نکاتی را بایستی ما شاغلین مراکز آموزشی و درمانی رعایت نماییم تا سلامت خود و دیگران را هر چه بهتر رعایت نموده باشیم؟

چه خطراتی مشتریان ما و نیز همکاران و خود ما را در اینگونه محیط ها تهدید می نماید؟راه حل آنها کدام است؟

برای پاسخ به این سوالات و پرسشهای مشابه اساتید محترم سخنران و پوستر های عزیزان دانشمند راهنمای ما دراین همایش خواهند بود.

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه متخصصان محترم و صاحب نظران گرامی ،که علاقمند به شرکت در همایش سراسری ایمنی و سلامت و ارایه مقاله در زمینه محورهای فوق الذکر می باشند، می رساند که دبیر خانه همایش تا تاریخ30/11/88 آماده پذیرش خلاصه مقالات، تحقیقی،تحلیلی و یا مروری می باشد.

 

                                                                            

دکتر حمید پورجعفری

دبیر علمی کنگره

 

/ 0 نظر / 10 بازدید