هیچوقت دروغ نگویید!!!

مردی با همسرش در خانه تماس گرفت و گفت:"عزیزم ازمن خواسته شده که با رئیس و چند تا از دوستانش برای ماهیگیری به کانادا برویم"

مابه مدت یک هفته آنجا خواهیم بود.این فرصت خوبی است تا ارتقای شغلی کهمنتظرش بودم بگیرم بنابراین لطفا لباس های کافی برای یک هفته برایم بردارو وسایل ماهیگیری مرا هم آماده کن

ما از اداره حرکت خواهیم کرد ومن سر راه وسایلم را از خانه برخواهم داشت ، راستی اون لباس های راحتیابریشمی آبی رنگم را هم بردار !

زن با خودش فکر کرد که این مسالهیک کمی غیرطبیعی است اما بخاطر این که نشان دهد همسر خوبی است دقیقاکارهایی را که همسرش خواسته بود انجام داد.

هفته بعد مرد به خانه آمد ، یک کمی خسته به نظر می رسید اما ظاهرش خوب ومرتب بود.

همسرش به او خوش آمد گفت و از او پرسید که آیا او ماهی گرفته است یا نه ؟

مردگفت :"بله تعداد زیادی ماهی قزل آلا،چند تایی ماهی فلس آبی و چند تا هماره ماهی گرفتیم . اما چرا اون لباس راحتی هایی که گفته بودم برایمنگذاشتی ؟"

جواب زن خیلی جالب بود.
زن جواب داد : لباس های راحتی رو توی جعبه وسایل ماهیگیریت گذاشته بودم

 

منبع : جامعه مجازی سپنتا

 

/ 4 نظر / 10 بازدید
مهدی بوترابی

با سلام و احترام / از ابراز همدردي و لطف شما متشكرم. هميشه شاد و موفق باشيد[گل]

رادفر

اقای مهندس قلعه نوئی سلام می گویند مردی ماهی خرید و اورد داد به زنش تا نهاری در ست کند . مرد به زنش گفت من تا چرتی بزنم غذا را درست کن و مرا بیدار کنید تا نهار بخوریم که خیلی گرسنه هستم . خانم غذا را اماده کرد تا همسرش را بیدار نموده تا نهار بخورند خواست مزه غذا را امتحان کند دید خیلی خوشمزه شده با خودش گفت کمی بخورم هرچه خورد سیر نشد دید دیگر چیزی از ماهی باقی نماده فکری بذهنش رسید یک تکه از ماهی را به دست و انگشتان شوهر مالید و بقیه را با خیال راحت خورد . مرد بیچاره از خواب بیدار شد صدا زد زن خیلی گشنه ام غذا را بیار حیلت زن : شما که غذا را خوردی خوابیدی چطوری باز گرسنه شدی اگر یادت رفته دستها تو ببین وبو کن مرد بیچاره دستش را بو کرد دید بله بوی ماهی میده گفت ببخشید خانم اگر خوردم وخوبیدم ولی یادم نبود.

سید وحید حسینی

سلام بسیار مطلب جالب و زیبایی بود ما هم سعی می کنیم دروغ نگوییم ممنون میشم از سایت ما را نیز مشاهده کنید با تشکر[گل]

هستی

برای هیچ می نویسم . برای پوچ . برای سطر های خالی نبودنت .. تو نیز می آیی همانگونه که من در این گرداب اسیر شده ام ... سلام جالب بود و اموزنده . طرف ما بیا......