تبریک نوروز و پاسخ به تمامی سوالات شما

ضمن تبریک به مناسب فرا رسیدن بهار طبیعت .. به اطلاع میرساند ُ مجموعه کامل پاسخ به سوالات شما از دی ماه ۸۴ تا اسفند ۸۵ . برای دانلود در اختیار قرار می گیرد ... ضمنا پاسخ به سوالات شما همیشه پس از یک هفته در بخش پاسخ به سوالات شما قرار می گیرد..

برای دانلود این مجموعه اینجا کلیک کنید ( یا رایت کلیک و save as target بزنید)

gooya_haftseenkhatun.jpg

 

/ 8 نظر / 7 بازدید
Mediba

سلام .. بخت يار و سازهاي عاشقان همواره كوك ... سال شادي ... سال بركت .. سال خوك ... فرارسيدن سال نوي شمسي رو به شما دوست و برادر بزرگوار آقا مهران و كليه ي خوانندگان محترم سايت شما ( خانمها و آقايان ) تبريك گفته و از خداوند منان سالي سراسر سلامت و شادكامي را برايتان آرزومندم . اميدوارم كه در سال جديد همگي در پناه حق باشيم . انشاءالله.. همگي شما را به يك دعا از "قران كريم" دعوت مي نمايم : ( اللهم ادخلني مدخل الصدق و اخرجني مخرج الصدق اجعل لي لدنك سلطانا نصيرا ) سوره ي بقره " يا علي .. مهدي بختياري اصل "Mediba"

نوران

با سلام واحترام سال نو مبارک.سال پر خیر وبرکت همراه با سلامتی برای جنابعالی وخانواده محترمتان آرزومندم.نوران

رضا

درود مهران عزیز نوروز باستانی مبارک وامیدوارم درپناه الطاف خداوند به همراه خانواده محترم سالم وتندرست باشید.

سلیمی

با سلام و خسته نباشید به اینهمه تلاش و پشتکار به شما و آرزوی سال خوب همراه با سلامتی و پیروزی و البته یک شغل بسیار خوب برایتان ، مثل همیشه برای شما یک زحمت دارم که البته امیدوارم روزی بتوانم جوابگوی اینهمه محبت و مساعدت شما باشم. آقای قلعه نویی می خواستم اگر برایتان امکان داشته باشد و از دوستان و یا آشنایان شما دوره کارشناسی را در دانشگاه تهران گذرانده باشد، بنده را با ایشان آشنا نمایید تا بتوانم همانطور که به شما زحمت دادم از ایشان هم در مورد امتحانات ارشد کمک بگیرم. باز هم از اینهمه لطفی که به بنده دارید تشکر می کنم و امیدوارم به زودی شاهد موفقیتهای بیشتر شما باشم.

حسين حسيني

وبلاگ زيبا و جذابي بود ولي از لحاظ زيباييهاي تصويري جا براي كار دارد لطفا مشخصات خود را جهت همكاري به ايميل ما بفرستيد