دستورالعمل نحوه انجام عملیات راه اندازی سیستم

دستورالعمل نحوه انجامعملیات راه اندازیسیستمگرد آورنده : اکرم رشیدیکارشناس بهداشت حرفه ای1.مقررات عمومی:#قبل از شروع بکار باید از داشتن اطلاعات کافی کلیه کارکنان در خصوص مسائل ایمنی و بهداشت حرفه ای، اطمینان حاصل نمود. این مسائل شامل موارد عمومی و کلیه مخاطراتی است که در حین انجام فعالیت می تواند برای فرد روی دهد.#رعایت نظم و ترتیب در کلیه کارها و بخصوص عملیات راه اندازی الزامیاست.#قبل از شروع عملیات، از باز بودن راههای نجات (خروج اضطراری) وشناسایی آنان توسط افراد، اطمینان حاصل گردد.#در کلیه مراحل از وسایل و ابزار آلات مناسب و سالم استفاده نمایید.#کف کارگاه باید عاری ازهر گونه روغن و وسایل زائد باشد.#کلیه حفره های روباز باید به نحو مطمئن پوشانیده شوند.#محل وسایل اطفاء حریق (بخصوص کپسولهای اطفاء حریق) باید کاملا مشخص بوده و بوسیله کلیه کارکنان شناسایی شده باشند.#کلیه کارکنان قبل از شروع فعالیت در عملیات راه اندازی باید با مفاهیم علائم و آژیرها کاملاً آشنا شوند.#کلیه کارکنان قبل از شروع فعالیت در عملیات راه اندازی باید با طرز کار کپسولهای اطفاء حریق آشنایی کامل پیدا کنند.#استفاده از جعبه، بشکه، غلطک و یا وسایل نامطمئن دیگر برای افزایش ارتفاع ممنوع است. برای دسترسی به تجهیزات موجود در ارتفاع بالا باید از داربست و یا نردبان مناسب استفاده شود.#قبل از شروع عملیات راه اندازی باید از ارت بودن کلیه تجهیزات و سیستم های برقی اطمینان حاصل شود.#در صورت نیاز به استفاده ازمایعات قابل اشتعال، باید تنها به میزان مصرف یک روزه و در ظروف مخصوص تهیه گردیده و به محل کار آورده شوند.دانلود ادامه مطلب

/ 9 نظر / 12 بازدید
مجيد

آقا شما خيلی محبت داری اما همين جا ادامه می دم مشکلی نيست ممنون ولی يه ده پونزده صفحه تحقيق راجع به خود رشته بهداشت حرفه ای چطور می شه تهيه کرد ؟

نوران

ضمن سلام و عرض خداقوت بابت فعالیتها ی چند سال اخیر .اميدوارم همواره موفق وسلامت باشيد... **برای آدمی بهتر است اصلاً بدنيا نيايد تا اينکه بدنيا بيايد واثری از خود بر جای نگذارد(ناپلئون) و **فکر کردن بسيار آسان است وعمل کردن بی نهايت دشوار،لیکن هيچ چيز در زندگی مشکل تر از اين نيست که انسان افکار خود را بعرصه عمل بگذارد.(گوته)

صادق

واسه اعتراض هم به لینک زیر برید http://www.petitiononline.com/wpci96c اگر وبلاگ یا وبسایت دارید به آدرس http://300themovie.info به شکل زیر لینک بدید: <a href="http://300themovie.info">300 the movie </a>

صادق

بیایین به این کمپانی برادران وارنر اعتراض کنید به فیلم 300. جریان فیلم: داستان فيلم، جنگ ایران و یونان در میدان جنگ ترموپیل (گردنه معروفی در یونان، بین کوه اویته و خلیج مالیک) است. جایی که پادشاه اسپارتی یعنی لئونیداس ارتش 300 نفری خود را علیه ارتش عظیم ایرانیان تجهیز کرد تا مقابل سپاه خشایارشا ایستادگی کنند اما گوژپشتی دروازه‌های شهر را به روی لشگر ایران باز می‌کند بنابر روايت هرودوت از تاريخ، این 300 اسپارتی توانستند جلوی لشگر عظیم خشایارشا به مدت 3 روز مقاومت کنند اما در نهايت شکست خوردند. بنا بر اين روايات همین دفاع سه روزه باعث اتحاد یونانیان علیه ایرانیان و همین آغازی شد برای دموکراسی یونان و در نهايت شکست خشاريارشا در نبردهای بعدی. [...] گذشته از نکات تاريخی آزاردهنده‌ترين قسمت‌های 300، تصوير ايرانيان است. در اين فيلم سپاه ايران افرادی هستند مشابه وحشی‌ها و موجودات نفرت‌انگيز ارباب حقه‌ها يعنی «اورک‌ها». کسانی که جز کشتن نمی‌دانند و از نظر مغزی هم موجوداتی هستند در رديف غول‌های ابله داستان‌های هری پاتر که البته در برابر 300 نفر يونانی خوش‌تيپ و فداکار زمين‌گير می‌شوند.

حمزه علي آبادي

با سلام ، مطلب جالبي است. از خدا براي همه كارشناسان بهداشت حرفه اي و مسئولين ايمني كارخانجات سالي خوب و خوش همراه با سلامتي و موفقيت آرزو ميكنم. بويژه سركار خانم مهندس رشيدي همكار محترممان در كارخانجات كشت و صنعت شمال.

مجيد

سلام . ويژه نوروز ۸۶ يه آپ ويژه کردم سال نوت هم پيشاپيش مبارک

eaglebig

سلام بسيار بلاگ مفيدی داريد....

سلطانی

با سلام ان شاءالله که هم شما و هم خانم رشيدی در راهی که قدم نهاده ايد موفق باشيد. پيشاپيش عيدتون مبارک