معرفی کتاب ایمنی در صنایع نفت و گاز

safety%20book.JPG

معرفی کتاب:

 

عنوان : ایمنی در صنایع نفت و گاز

 

نویسنده :‌ مهندس علی کریمی ( کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای )

 

Karimiali80xp@yahoo.com

 

تعداد صفحات : 352 صفحه ،مصور، ‌نمودار

 

ناشر :‌جهان نو(‌ کتاب آیلار) تلفن 66401255- 021

 

قیمت : 3200 تومان

 

در این کتاب حدالامکان مباحث به صورت شیوا و کاربردی همراه با شکل آورده شده اند. در تدوین مطالب سعی گردیده از منابع متنوع روز و کتب مرجع و همچنین تجربیات چندین ساله شرکتهای مجری پروژه های نفت و گاز در سراسر جهان استفاده گردد. مطالبی نیز از پایگاههای اطلاع رسانی شبکهجهانی اینترنت دریافت شده است . هرچند عنوان کتاب، ایمنی در صنایع نفت و گاز می باشد، اما اکثر مطالب برای سایر صنایع قابل استفاده است و دانش آموخته گان در سایر زمینه های صنعتی می توانند متناسب با نیاز از آنها بهره گیرند. این کتاب مشتمل بر چهارده فصل می باشدکه در آنها بیشتر به مباحث مهندسی ایمنی پرداخته شده است . فصول مربوط به ایمنی برق ، حریق و مواد خطرناک ، برای تمامی صنایع قابل استفاده هستند . فصل یازدهم که مربوط به وسایل حفاظت فردی می باشد ، راهنمای مناسبی جهت شناخت و انتخاب اینگونه تجهیزات حفاظتی متناسب با خطرات بالقوه محیط کار می باشد.این کتاب به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های ایمنی و بهداشت حرفه ای که در محیطهای کاری مشغول انجام وظیفه هستند توصیه می گردد.

 

/ 6 نظر / 70 بازدید

nice info, thanks

نوران

با سلام -حال كه گاه استغفار فرا رسيده و پيغام آسماني ؛؛ادعوني استجب لكم:::در گوش جان طنين انداز شده ،حال كه گاه آزمايش ،عاشق از سوي معشوق در قربانگاه عشق به تجلي مي نشنيد،حال كه تمام مخلوقات اعم از جماد و نبات و... آزمايش حديث دلدادگي عاشق به معشوق خود را به نظاره نشسته اند، حال كه حضرت دوست تمام خلايق را شايسته قرب به حضورش - - دانسته و منتظرورود هر كدام از ميهمانان خود است،پس بيائيم بر دروازه دل خود بنشينيم و غير او كسي را راه به حريم (دل خود) ندهيم0 ** عيد قربان ،عيد عاشقان بر شما و خانواده محترمتان مباركباد.اميدورام زيارت بيت الله الحرام و بارگاه نبوي نصيبتان گردد و ما را از دعاي خير خود فراموش نكنيد.

بي نام

سلام آقای مهندس با تشکر از زحماتتون. عيد قربان برشما و تمام همکاران گروه بهداشت حرفه ای مبارک باد با تشکر

محمدرضا سميعی

با سلام مطالب ارائه شده بسيار عالی و مفيد است برای شما ارزوی موفقييت ميکنم دانشجوی بهداشت حرفه ای ترم ۲ دانشکده ی پيراپزشکی زنجان

مجید

به اين کتاب نياز دارم

وحید

با سلام من دانشجوی مهندسی شیمی او لطفا در صورت امکان منابع دروس تخصصی را برام بفرستید (لطفا بزرگواری کنید منون میشم)