دعوت به همکاری

در هفته ای که گذشت در حال طراحی اولیه سایت  بودم و روی یکی از هاستهای مجانی فرستادم برای تست . این سایت فعلا در مراحل اولیه میباشد و خیلی کار دارد امیدوارم تا اواخر تابستان امسال بروی یک هاست معتبر راه اندازی اش کنم . در این راه سخت به کمک و همیاری شما عزیزان برای هر چه پربارتر شدن این سایت نیاز دارم و امیدوارم همانطور که با پیامهای پر از مهرتان مشوق من در ادامه راه  بودید  در این کار نیز کمکم کنید . شما میتوانید با ارئه نظر در مورد اینکه این سایت چه قسمتهایی علاوه بر قسمتهایی که من قرار داده ام و یا ارسال مقالات مفید خودتان و یافتن سایتهای جدید در زمینه بهداشت حرفه ای و ایمنی به من کمک کنید  . در هر صورت هر کدام از شما در قسمتی از این اقیانوس بهداشت حرفه ای متبحرتر هستید پس اگر مایلید در همان بخش فعالیت کنید به من ایمیل بزنید یا کامنت بگذارید تا  هدایت آن بخش سایت را به شما بسپارم بیشتر راهنماییتان کنم . هر مقاله ای بفرستید پس از بررسی با نام خودتان در سایت قرار میگیرد .

منتظر شما هستم .

/ 3 نظر / 12 بازدید
روياي رقص ( كتكله سابق)

سلام بالاخره وبلاگ جديدم رو درست كردم .ادرس من از http://katakalle.persianblog.ir به اين لينكي كه دادم تغيير كرده.يه سر بزنين ممنون مي شم!!

مهدی

به نام خدای مهربان البته من پیام خود را در صفحه اصلی تایپ کردم ولی پیشنهاد می کنم بخشی به نام سم شناسی در سایت خود راهاندازی کنید من خودم می توانم برای معرفی سموم در این بخش با شما همکاری نمایم. موفق باشید