دستگیره هوشمند برای حمام!

ا کنون چند بار در حمام سقوط کرده اید؟ فکر می کنم تقریبا” هر فردی این موضوع را تجربه کرده است! آیا برای زمانی که در حمام به زمین می خورید و آسیب می بینید و دیگر قادر به بلند شدن و خروج از حمام نیستید فکری کرده اید؟! در زیر دستگاهی را مشاهده می کنید که در این موضوع به شما کمک می کند.

آقای Haishan Deng این دستگاه را طوری طراحی کرده است که برای اولین بار که شما آن را راه اندازی می کنید و کلید Help Lock را فشار می دهید زمان لازم را وارد دستگاه می کنید، مثلا” برای دستسویی ۵ دقیقه و یا برای حمام ۳۰ دقیقه (البته این زمان قابل تقییر است).

هر زمان که درب را ببندید و دکمه Go را فشار دهید، و زمان تعیین شده برای ماندن در دستشویی یا حمام تمام شود آژیر به صدا در می آید و ۳۰ بار به صورت آرام هشدار می دهد و می توانید آن را خاموش کنید، در غیر این صورت آژیر به صدای بلند تبدیل می شود و تمام خانواده را با خبر می کند. نکته جالب این است که بعد از ۳۰ بار هشدار دادن دستگاه با صدای بلند اگر آن را خاموش نکنید، دستگاه بصورت اتوماتیک با شماره تلفنی که شما در آن ذخیره کرده اید تماس می گیرد و هشدار می دهد.

با این دستگیره هوشمند یا در امان خواهید بود و یا دیوانه خواهید شد!

برگرفته از وبلاگ http://napteam.com/wp-trackback.php?p=3313

ممکن است فکر کنید چه ارتباطی داشت!!!

ولی ایمنی ، همین چیزهای به ظاهر ساده است.....

/ 2 نظر / 9 بازدید
علیرضا

سلام مهران عزیز پس از 24 سال: فاجعه بوپال هنوز قرباني ميگيرد- Bohpal disaster want a more victim به روز رسانی شده است

فروشگاه اینترنتی پدید

رایگان خرید خود را انتخاب کنید ! ........................................... سریال (لاست . قهرمانان . جومانگ . فرار از زندان . 24 و چندین سریال دیدنی دیگر ...) - فیلم - بازی و انواع نرم افزارهای روز دنیا را از ما بخواهید ....